Of je nu gaat kamperen, een dagje naar het strand gaat of een avontuurlijke hike plant, de Cocoon Premium Ultralight Microfiber Towel is je ideale metgezel. Deze handdoek is gemaakt van een hoogwaardige mix van polyester en nylon microfiber, wat zorgt voor een uitzonderlijke absorptie. Hij kan maar liefst 4 tot 5 keer zijn eigen gewicht aan water opnemen! Dankzij het compacte en lichte ontwerp is hij perfect voor zowel reizen als outdoor gebruik.
Kenmerken
Hoogwaardige microfiber blend van polyester en nylon
Absorbeert 4 tot 5 keer zijn eigen gewicht in water
Compact en lichtgewicht ontwerp
Handige lus met kleine drukknoopjes voor eenvoudige bevestiging
Wordt geleverd in een mesh zak voor draagbaarheid
Bij Rien de Wolf begrijpen we dat je op zoek bent naar producten die niet alleen praktisch zijn, maar ook duurzaam en van hoge kwaliteit. Deze handdoek biedt precies dat en meer. Of je nu een beginner bent in het buitenleven of een doorgewinterde avonturier, deze handdoek maakt je leven een stuk makkelijker. Kom langs in onze winkel in Purmerend voor persoonlijk advies of bestel eenvoudig online. Bij ons profiteer je van snelle levering en gratis ruilen in de winkel. Zo ben je altijd goed voorbereid op je volgende avontuur!
Cocoon outdoorartikelen Reisbenodigdheden bij Rien de Wolf
Op onze uitgebreide afdeling outdoorartikelen vindt u een compleet assortiment Cocoon. Onze specialisten adviseren u graag over de beste keuze Reisbenodigdheden, wat past het beste bij uw outdoor activiteiten, geeft het meeste comfort of is het meest geschikt voor uw buitensport belevenis.