Als je een fervent gebruiker bent van Leatherman multi-tools, dan weet je hoe belangrijk het is om je gereedschap veilig en binnen handbereik te houden. De Leatherman Sheath Nylon Medium is de ideale oplossing voor het beschermen en dragen van je favoriete multi-tool. Gemaakt van duurzaam ballistisch nylon, biedt deze schede niet alleen bescherming, maar ook gemak en stijl. Of je nu gaat kamperen, vissen of gewoon een klusje in de tuin doet, met deze schede heb je je Leatherman altijd bij de hand.
Kenmerken
Gemaakt van robuust ballistisch nylon voor langdurig gebruik
Velcro sluiting voor veilige bevestiging van je multi-tool
Geschikt voor diverse Leatherman modellen zoals Juice, Leap, Rebar, Rev, Sidekick, Wingman, en meer
Voorzien van een handige riemlus voor eenvoudige bevestiging
Afmetingen: ongeveer 10 x 3.5 x 1.8 cm
Of je nu een doorgewinterde avonturier bent of net begint met het ontdekken van de buitenwereld, de Leatherman Sheath Nylon Medium is een betrouwbare metgezel. Bij Rien de Wolf begrijpen we de waarde van kwaliteit en gebruiksgemak, en daarom bieden we producten aan die je niet in de steek laten. Kom langs in onze winkel in Purmerend of bestel eenvoudig online. Ons deskundige team staat klaar om je te helpen met persoonlijk advies en service van topklasse. Met Rien de Wolf ben je altijd goed voorbereid op je volgende avontuur!
Leatherman outdoorartikelen Multitools bij Rien de Wolf
Op onze uitgebreide afdeling outdoorartikelen vindt u een compleet assortiment Leatherman. Onze specialisten adviseren u graag over de beste keuze Multitools, wat past het beste bij uw outdoor activiteiten, geeft het meeste comfort of is het meest geschikt voor uw buitensport belevenis.