De Ripple Profighter onderscheidt zich door zijn unieke ribbels, die samen met het tweedelige lichaam zorgen voor een levensechte en onweerstaanbare actie. Testvissers zijn lovend over het design, de vis-eigenschappen en bovenal de vangkracht. Deze plug is eenvoudig te vissen en genereert dankzij het geribbelde lichaam, de zware interne ratel en de verleidelijke zwemactie enorm veel aantrekkingskracht onder water.
De MW-versie weegt 41 gram en is perfect geschikt voor medium spinhengels. Met een duikdiepte van 0,8 tot 2 meter is hij ideaal voor polderwateren tot rivieren. De LL-versie (lange lip) duikt moeiteloos tot ruim 4 meter diep bij trollend vissen en kan werpend tot circa 3 meter diep worden aangeboden. Uitstekend voor getande roofvissen zoals snoek en grote snoekbaars in dieper water of dicht bij de bodem.
Uniek geribbeld lichaam voor maximale aantrekkingskracht
Tweedelige constructie voor levensechte actie
Interne ratel voor extra stimulans van roofvissen
MW: 41 gram, duikdiepte 0,8–2 meter
LL (lange lip): duikt tot >4 meter bij trollen, ~3 meter werpend
Ideaal voor polderwater, rivieren en diepere structuren
Perfect voor snoek, snoekbaars en andere roofvissen
Spro hengelsport artikelen Pluggen Hardbait bij Rien de Wolf
Op onze uitgrebreide afdeling outdoorartikelen vindt u een compleet assortiment Spro. Onze specialisten adviseren u graag over de beste keuze Pluggen Hardbait, wat past het beste bij uw outdoor activiteiten, geeft het meeste comfort of is het meest geschikt voor uw buitensport belevenis.